Kaupunginvaltuusto

ÄHTÄRIN KAUPUNGINVALTUUSTO 1.6.2017-31.5.2021 

Nimi ja sähköposti  Osoite Puhelin
 Ahola Pirkko    
 Annala Mikko    
 Harju Risto    
 Hautakangas Helena    
 Hokkanen Heli    
 Huhtinen Anu    
 Järvinen Tapio, II varapj.    
 Kajander Ilkka    
 Kantola Kauko    
 Kaskimäki Reija    
 Keisala Heidi    
 Kiilunen Jukka-Pekka    
 Kivinummi Niina    
 Koiramäki Pirkko    
 Laine Seppo Torsten    
 Leinonen Sirpa    
 Mäenpää Leena    
 Oikari Pirkko    
 Palomäki Pauli    
 Pirttimäki Heimo, pj.    
 Pusaa Elina, I varapj.    
 Riihimäki Hannu    
 Savola Mikko    
 Sulkava Iira    
 Ulvo Hannele    
 Vainio Kari    
 Ylä-Pöntinen Tanja, III varapj.    
     
Puheenjohtajisto 1.6.2017-31.5.2019      
 - tiedot päivitetään kun
   myönnetty lupa julkaisuun
- päivitetty 9.8.2017